Доставка та повернення

Надсилання Вашого товару

Відправлення товару здійснюється наступного робочого дня після отримання оплати, службою "Нова Пошта". Після надсилання замовлення Вам буде надано номер ТТН для відстеження посилки. Доставку товару Ви оплачуєте у відділенні служби або офіційному додатку. Згідно з правилами служби "Нова Пошта" термін доставки вашого відправлення складе від одного до трьох днів.

Будь ласка, будьте уважні при оформленні замовлення та вказуйте вірний номер відділення у вашому місті. Якщо Ви вважаєте за потрібне змінити відділення, то ця процедура може впливати на термін та вартість доставки. Зі свого боку ми несемо відповідальність за те, наскільки швидко ваше замовлення буде доставлено на відділення відправника.

Сума оплати за доставку товару може змінюватись в залежності від тарифів служби "Нова Пошта". Зі свого боку ми зобов'язуємося надати дані про габарити упаковки вашого замовлення та відділення, з якого буде здійснено відправлення.

Також ми рекомендуємо Вам поєднувати замовлення для мінімізації витрат на пересилання. Якщо Ви вже оформили два та більше замовлень – повідомте про це менеджеру і він допоможе Вам консолідувати товари.

Зі свого боку ми надаємо Вам гарантію того, що у разі втрати посилки службою "Нова Пошта" ми здійснимо повернення коштів негайно або відправимо товар вдруге.

Настійно рекомендуємо оглянути посилку у відділенні пошти в присутності працівника. Якщо під час огляду ви виявите дефект, шлюб або пошкодження, ми зможемо допомогти вам вирішити цю проблему.

Якщо ви виявите заводський шлюб, ми негайно замінимо товар. Якщо товар пошкоджений службою доставки - це необхідно фіксувати у присутності працівника.

Повернення

Шановний клієнт, згідно із Законом України "Про захист прав споживача", парфумерно-косметичні товари не підлягають поверненню чи обміну. Повернення можливе лише у разі відмови від посилки без розкриття упаковки – це має бути зафіксовано службою Нова Пошта. Будь ласка, будьте уважні при виборі товару.

Якщо ви не впевнені у своєму виборі, зверніться до менеджера, який розповість про рекомендації виробника. Якщо ви купуєте засіб за рекомендацією лікаря, керуйтеся тим, що сказав лікар. Ми не несемо відповідальності за те, як ви використовуєте косметичні засоби. Будь ласка, звертайте увагу на інструкцію із застосування та дотримуйтесь вказаних рекомендацій.