ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Якщо я пропустив завдання, які можуть бути наслідки?

Це не бажано, але якщо це сталося, просто продовжуйте використовувати засіб згідно з інструкцією (не слід наносити більше 2 мл на добу).

Якщо перепустки носять систематичний характер, це може відстрочити досягнення кінцевого результату.

Коли з'явиться перший видимий результат використання засобу?

Як правило, ефективність та перші видимі результати безпосередньо залежать від ступеня облисіння (занедбаності проблеми), правильно підібраної концентрації та індивідуальної сприйнятливості організму до активних компонентів.

Найчастіше перші результати спостерігаються через 3-4 тижні застосування засобу як нормалізації випадання волосся (зупинки процесу облисіння). У вкрай поодиноких випадках може спостерігатися т.зв. «синхронізація» (дивись «Питання-відповідь»), яка має індивідуальний характер. Як правило, у період від 2 до 6 місяців спостерігається рясне зростання нового здорового волосся.

Що таке гіпертрихоз і як його запобігти?

Це можливий побічний ефект у вигляді потемніння пушкового волосся на обличчі. Він може виникати через систематичне прямого попадання кошти на ділянки особи при його нанесенні або через подушку під час сну. Внаслідок цього відбувається стимуляція росту волосся у місцях постійного потрапляння розчину. Тому рекомендується застосовувати засіб за 2-3 години до сну, щоб він встиг вбратися. Важливо переконатися, що воно висохло. Якщо немає можливості нанести засіб заздалегідь перед сном і забезпечити висихання, достатньо надіти косметичну шапочку на ніч, в результаті чого в процесі сну розчин не потраплятиме на подушку, а потім і на обличчя.

Що таке синхронізація?

Як правило, у будь-якої людини постійно випадає старе і росте нове волосся. При облисенні пошкоджене волосся випадає швидше, а нове росте повільніше, тонше і прозоріше, в результаті формуючи залисини. «Синхронізація» в більшості випадків – це активна фаза зростання нового волосся. У цей момент те волосся, яке мало випасти, випадає інтенсивніше, т.к. на їх місці вже почало рости нове здорове волосся. Вони відрізнятимуться тим, що будуть товстішими і більш пігментованими (насиченішими за кольором). У момент синхронізації важливо не припиняти використовувати засіб, щоб максимально підтримати зростання нового волосся. Відома практика, коли на час синхронізації підвищують концентрацію активних інгредієнтів, таким чином, прискорюючи процес. Але це слід робити після консультації з кваліфікованим фахівцем, і лише якщо в цьому є гостра потреба.

Важливо! Слід зазначити, що синхронізація – досить рідкісне явище. Найчастіше воно проявляється при певному збігу причин. Її прояв, як правило, має позитивний характер і сигналізує про високу індивідуальну сприйнятливість до засобу. Це, своєю чергою, створює передумову отримання максимально можливого результату.

Як довго засіб сохне?

Вчені постаралися забезпечити максимально швидке висихання фоліксидилу, що не шкодить його ефективності. Висихання розчину нанесеного відбувається в проміжку від 30 хвилин до 2-4 годин. Це може зайняти як менше, так і більше часу і залежить від багатьох факторів: температури та вологості навколишнього середовища, густоти волосся. Для зменшення часу висихання рекомендується наносити засіб на суху та чисту шкіру голови, а не на волосся. Мочити або мити волосся слід не раніше ніж через 2 години після нанесення.

Чи сумісний фоліксидил із засобами для укладання, лаками для волосся?

Так, можливе одночасне використання фоліксидилу та засобів для догляду за волоссям. Спочатку слід нанести фоліксидил, дати йому повністю висохнути, після чого можна наносити засіб для догляду за волоссям.

Перед використанням засобів для хімічної завивки або фарбування волосся, фоліксидил потрібно повністю змити і не наносити не менше 12 годин до 48 годин після процедури.

Якщо ви виявили подразнення, свербіж або дискомфорт, потрібно повністю припинити нанесення фоліксидилу до повного зникнення перелічених вище симптомів.

Чому лосьон працює так ефективно?

Це засіб широкого спектру дії, що комплексно впливає на фолікули завдяки сукупній клінічній дії активних інгредієнтів. Основою фоліксидилу є всесвітньо відомий та клінічно доведений свою ефективність міноксидин, який забезпечує приплив крові до волосяної фолікули за рахунок покращення проникності клітинних мембран для іонів калію та поживних речовин. Внаслідок цього біоритм волосся (фолікула) відновлюється.

Анандрогени (азелаїнова та гамма-ліноленова кислоти, що входять до складу), а також Borage oil – основне джерело гамма-ліноленової кислоти) локально блокують згубний вплив ДГТ і вплив 5-альфа-редуктази (фермент, що блокує харчування у фолікулі. Говорячи простою мовою. з основних причин облисіння), що значно розширює сферу клінічної дії лосьйону та додатково посилює його ефективність.

Ретинол, що входить до складу, посилює дію міноксидину і додатково живить фолікули. Все це має наукове обґрунтування та клінічно підтверджену ефективність. Завдяки ретельно підібраному складу та унікальній формулі, фоліксидил може бути високоефективним навіть у тих випадках, де класичні рішення не дали результату.