Офіційна ціна дистриб'ютора

Ви не переплачуєте посередникам і завжди впевнені як

  • Всі товари мають сертифікати та необхідні документи.
  • Лосьйони лінійки MinoMax захищені пломбами від розтину, що дозволяє бути впевненим у цілісності та оригінальності товару.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС

Доступна, професійна консультація та допомога у підборі відповідних саме Вам препаратів, безкоштовно, на будь-якому етапі використання продукції. Отримуйте консультації щодо використання продукції, як до замовлення, так і після, завжди, коли Вам це необхідно.

СЕРТИФІКАТИ (МОЗ)

З копіями сертифікатів МОЗ* на продукцію Ви можете ознайомитись у відповідному розділі сайту. * (Міністерство охорони здоров'я України).

ДОСТУПНА ЦІНА НА ОРИГІНАЛЬНІ ПРЕПАРАТИ 

Усю продукцію закуповуємо безпосередньо у виробників, не використовуючи посередників. Це гарантує оригінальність продукції та дозволяє повністю виключити покупку підробленої продукції.

СПІВПРАЦЯ З ТРИХОЛОГАМИ З МЕТАЮ КОНТРОЛЮ БЕЗПЕКИ, ЕФЕКТИВНОСТІ І ЯКОСТІ ПРЕПАРАТІВ

Ми співпрацюємо з дослідницькими центрами та провідними трихологами, тому представлена у нас продукція постійно тестується та перевіряється лікарями. Якщо Вам буде необхідна консультація трихолога, наші фахівці нададуть контактні дані лікарів, до яких Ви можете звернутися. Для цього запитайте менеджера.

ПРАВИЛЬНЕ ЗБЕРІГАННЯ ПРОДУКЦІЇ І МАКСИМАЛЬНЕ ЗАПАС ТЕРМІНУ ПРИДІЙНОСТІ

Ми забезпечуємо правильну необхідну температуру зберігання та закуповуємо партії з максимальним запасом терміну придатності.

Купуючи у нас Ви впевнені в тому, що продукція не змінила і не втратила своїх властивостей і термін придатності препарату не закінчиться через місяць. 

ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

Замовлення до Вашого міста доставить компанія перевізник «Нова Пошта» 

(БЕЗКОШТОВНО ПРИ КУПІВЛІ НА СУМУ ВІД 6000 ГРН)