Политика безопасности (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Политика доставки (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Политика возврата (правится в модуле "Перестраховка клиентов")

Folixidil 2% (Фоликсидил 2%)

478,00 ₴
Без податку

Folixidil2% - це сучасний засіб, який зупиняє випадання волосся у жінок, а так само дозволяє відростити нове волосся, замість втрачених раніше.

Розроблено та запатентовано в Італії, створений на базі активної речовини міноксідін з додаванням додаткових компонентів (азелаїнова і гамма-ліноленова кислоти + ретинол). Препарат повністю безпечний у використанні і довів свою значну ефективність на практиці.

Кількість

Folixidil2% - це сучасний засіб, який зупиняє випадання волосся у жінок, а так само дозволяє відростити нове волосся, замість втрачених раніше.

Розроблено та запатентовано в Італії, створений на базі активної речовини міноксідін з додаванням додаткових компонентів (азелаїнова і гамма-ліноленова кислоти + ретинол). Препарат повністю безпечний у використанні і довів свою значну ефективність на практиці.

У яких випадках варто використовувати Folixidil2%?

Препарат справляється з будь-якою причиною облисіння, в тому числі: дифузне випадання волосся, андрогенне облисіння, післяпологове випадання і інші. Може бути так само використаний в профілактичних цілях в періоди сезонного випадіння волосся.

Завдяки Folixidilви зможете зупинити випадання волосся, відростити нове волосся, а так само збільшити об'єм волосся і значно поліпшити їх зовнішній вигляд.

Скільки часу займе?

Середній термін появи видимого результату коливається від 2-х до 4-х місяців щоденного використання, в залежності від індивідуального сприйняття активних компонентів вашим організмом і стадії проблеми до початку використання Folixidil. Потім засіб може застосовуватися в профілактичних цілях для підтримки досягнутого результату.

Як правильно користуватися?

Препарат гранично простий у використанні. Наносите на проблемну зону два рази на добу, по 1 мл за допомогою піпетки (входить в комплект). Бажано не змивати лосьйон протягом 4 годин з моменту нанесення.

Протипоказання до використання:

Folixidil не рекомендується використовувати неповнолітнім, а так само вагітним і годуючим груддю жінкам.

Увага!

Слід розуміти, що результат не може бути гарантований, якщо облисіння має незворотний характер. Наприклад, внаслідок термічних і хімічних опіків, отриманих ран, рубцювання тканини, швів з пошкодженням фолікул, в тому числі і дуже важкі (запущені) форми облисіння, які привели до загибелі фолікул. Так само якщо облисіння викликане в результаті онко- та аутоіммнунних захворювань, дії радіологічного опромінення або токсичного отруєння (в тому числі отруєння важкими металами) тощо.

Не рекомендується використовувати, якщо причина залісення носить неявний характер або існує індивідуальна непереносимість одного з компонентів засобу.

Склад:

Minoxidin - клінічно довів свою ефективність активний інгредієнт, який стимулює ріст волосся шляхом активації калієвих каналів при облисінні у чоловіків і жінок (алопеція, андрогенетическая алопеція).

Azelaic acid - активний інгредієнт, що значно знижує шкідливий вплив 5-альфа-редуктази на фолікул (фермент, який блокує метаболізм (харчування) фолікули, що, як правило, є основною причиною облисіння).

Borage Oli - зменшує згубну дію дигидротестостерона на фолікули.

Gamma-linolenic acid - відноситься до важливих омега-6 жирних кислот з антиандрогенним ефектом для активного зростання здорового волосся.

Пропіленгліколь - транспортна система інгредієнтів безпосередньо до фолікулів

Спирт - антисептик, покращує абсорбцію лосьйону.

Клінічна дія:

Завдяки дії активних компонентів фоліксіділ ефективно:

  • Зупиняє підвищення випадіння волосся
  • Стимулює ріст нового волосся
  • Зупиняє залісення (алопецію)
  • Відновлює волосся, що випали (відновлюючи зростання)
  • покращує метаболізм, кровопостачання і живлення всередині фолікул
  • Збільшує товщину волосся і швидкість їхнього зростання
  • Збільшує об'єм волосся і покращує їх загальний вигляд
3.007

Характеристики

Объем

Можливо вам також сподобається